Objednat konzultaci
  Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

  Nastavíme Vám plán jak se dostat zpět do klidného života. Konzultace a vše až do konečného řešení je pro naše klienty zcela zdarma.

  Nejčastější dotazy klientů

  1Dobrý den, měla bych dotaz, s manželem vlastníme dům (společné jmění manželů) a na manžela je vedena exekuce asi 200.000,-Kč, snažila jsem sem s exekutorem dohodnout na splátkách, ale naprosto bez úspěchu a exekuci nám dal i na náš dům. Bojím se, že nám dům v exekuci prodají, co mohu dělat? Předem děkuji za pomoc. Vlasta M. z Kutné Hory
  Dobrý den paní Vlasto, máme dlouholeté zkušenosti s exekutory a víme, že jednání s nimi není zrovna lehké a málo kdy je možnost nějaké dohody. Jejich práce je co nejrychleji a vymoci pro věřitele dlužnou částku. Naši poradci Vám v tomto směru dokáží pomoci, na základě plné moci Vás můžeme plnohodnotně zastoupit při jednání s exekutory i jinými věřiteli a vyřešit Váš problém rychlým vyplacením exekuce a zabránit tak prodeji Vašeho domu v exekuční dražbě. Splátky a délku splácení Vám nastavíme dle Vašich možností. Již při první konzultaci Vám naši poradci vypracují jasný plán řešení Vaší situace.
  2Zdravím Vás, potřebuji poradit, rozvádím se a s manželkou vlastníme byt v osobním vlastnictví v Chomutově, hodnota asi 500.000,-Kč, chtěl bych manželku z bytu vyplatit, ale dříve jsem měl nějaké zpožděné splátky úvěrů a jsem v registrech (exekuci jsem neměl), vše mám doplacené, ale v bance mi kvůli tomu nepůjčí. Nebankovní společnosti, mají hodně vysoké úroky až 20%. Za jaký úrok by jste mi zajistili půjčku? Marcel K. Chomutov
  Dobrý den pane Marceli, Naše společnost Vám může nabídnout dlouhodobý úvěr se zástavou nemovitosti od 6,9% do 7,9%, splatnost je až 20 let. Neváhejte kontaktovat některého z našich poradců. Konzultace včetně jasného řešení a podmínek je u nás vždy zdarma.
  3Dobrý večer, potřebovala bych půjčku na rekonstrukci RD, který jsem zdědila po tátovi. Dům má hodnotu dle dědického odhadu 1.350.000,-Kč, investice do rekonstrukce je určitě 700.000,-Kč s tím, že poté by se hodnota RD mohla dostat na minimálně 2.500.000Kč. Bohužel v bance mi nepůjčí, jsem OSVČ a podnikám teprve 1 rok. Bylo by možné půjčit si na rekonstrukci od Vás? Karolína L., Kolín
  Dobrý den paní Karolíno, Víme, že pro OSVČ je sjednání úvěru vždy složitější, nebo za vyšší úrok, jelikož příjmy podnikatelů nejsou tak stabilní jako u zaměstnanců. Naše společnost a hlavně naši zkušení poradci Vám nastaví individuální plán úvěru tzv. „na míru“ přímo pro Vás, veškeré vaše možnosti a požadavky v něm budou zohledněny. Neváhejte se na náš tým s důvěrou obrátit. Nezávazná konzultace je vždy zdarma.
  4Dobý den, plánuji koupit nemovitost jako investici (chtěl bych ji pronajímat), mám již takto dva byty, jeden je již zcela zaplacen (není na něm žádná hypotéka, ani jiná zástava), druhý ještě cca 5 let budu splácet. Nyní mám možnost koupit další byt na investici, ale nemám dostatek hotovosti (mám asi 40% ceny), je možné si u Vás půjčit zbylých 60%? Je nutná zástava? Jan D. Kroměříž
  Dobrý den pane Jane, Nemovitost je nejlepší investice pro zhodnocení peněz, naše společnost Vám na dofinancování koupě nové nemovitosti ráda zajistí úvěr se zástavu nemovitosti. Výše splátek, data splatnosti, předčasné splacení nebo mimořádné splátky, to vše nastavíme dle Vašich možností. Dlouhodobý úvěr se splatností až 20 let je u nás s úrokem od 6,9%.
  5Půjčíte mi na nemovitost, která není v mém vlastnictví? Chci ji koupit.
  Dobrý den, Na nemovitost, kterou chcete koupit Vám můžeme půjčit do 70% tržní ceny.
  6Je potřeba, abych vyhledal vaši pobočku, abych někam jezdil ?
  Dobrý den, Není nutné vyhledávat pobočku, Naši poradci vždy za klienty dojíždí je potřeba osobní návštěva.
  7Řešíte věk klienta, který se dostal do dluhové spirály a potřebuje pomoc?
  Dobrý den, Ano věk klienta je zohledněn a hledá se nejlepší řešení jeho situace.

  Poradci


   

  +420 773 318 777


  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit Sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea comDuis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu Fugiat nulla pariatur.


  Occaecat cupidatat non proident, sunt in mollit Anim id est laborum.